www.arelcelikyapi.com Sitesine Git

MİSYON ve VİZYON

Misyonumuz

Tedarikçisi olduğumuz projelere ait, iş programı ve sürelere uyum için gösterdiğimiz titizlik ve hassasiyet takdir ile karşılanmaktadır.

Yapısal Çelik ve dünya standartlarına uygun kaliteli malzeme teminini sağlamak amacı ile  çalışmalarımız devam etmektedir. Kurmuş olduğumuz bilgili, deneyimli, müşteri ilişkilerinde başarılı kadromuzla, müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi verebilmek firmamızın en önemli hedefidir. 

Vizyonumuz

Son yıllarda çelik yapılardaki talep artışına paralel olarak bu sektöre bir çok firma katılmış, bu durum sektörde rekabeti doğurmuştur. AREL ÇELİK LTD.ŞTİ. kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlerken kaliteden ödün vermek istemeyen, daha seçici davranan kişi ve kuruluşlara hizmet vermektedir.  

AREL ÇELİK LTD.ŞTİ. 2015 yılında Sakarya’da kuruldu.   ADA AREL A.Ş. çatısı altında birleşmesiyle,  faaliyetlerine çelik hasır ve çatı cephe kaplaması üretim hatlarını da ekleyerek sanayici vizyonu ve kimliğini ön plana çıkarmışlardır.

Bu sayede profesyonel yönetim modeli ve kurumsal şirket yapısıyla daha dinamik, geniş perspektifle çağın gereksinimlerine uygun, efektif hizmetler sunarak bugüne kadar ki sayısız eşsiz projede olduğu gibi bundan sonra da bir çok proje de malzeme temini süreçlerini tam denetim ve kontrolle tedarikçi olarak yönetmek ,  Türkiye’de ve uluslar arası  projelerde  değer yaratan bir şirket olmak başlıca hedefleridir.